Meld je voor 8 maart a.s. aan en schrijf je in voor één van de workshops. In de bijlage tref je informatie aan over de inhoud van de workshops.

Per vereniging kunnen zich maximaal 8 personen aanmelden. Wij richten ons in dit symposium op iedereen die zich bezighoudt met het meiden- en vrouwenvoetbal binnen de vereniging. Ook speelsters van 17 jaar en ouder zijn meer dan welkom. Voor deze doelgroep wordt speciaal de workshop ‘Speelsters aan het woord’ georganiseerd. Mocht je interesse hebben dan kun je dat aangeven bij de secretaris van VV Zeester.

Na afloop van het symposium, om 19.30 uur, kun je bij vv Heerenveen (Sportpark Skoatterwâld, Oranje Nassaulaan 21, 8448 MT Heerenveen)
de thuiswedstrijd van de Eredivisie vrouwen van SC Heerenveen bijwonen. 

Symposium Meiden en Vrouwenvoetbal

Symposium Meiden- en Vrouwenvoetbal d.d. 30 maart 2018 in Heerenveen